Методичний дайджест   2019-10-09 13:36   145  

На базі Центру освітніх інновацій (директор Марія Починок) проведено інформаційно-методичну нараду заступників директорів ЗЗСО з виховної роботи м.Івано-Франківська.

Особливістю наради було те, що окрім отримання робочої інформації, присутні мали змогу детально ознайомитись зі специфікою роботи новоствореного закладу освіти. Під час презентації закладу Марія Починок запросила школи до тісної співпраці, наголосивши на тому, що педагоги закладу завжди відкриті як для школярів, так і для педагогів. Вони готові прислухатись до побажань освітян і зробити все можливе, щоб задовольнити потреби дітей та вчителів шляхом запровадження сучасних інноваційних форм та методів роботи.

Ігор Валько, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки, звернув увагу на необхідність активізувати національно-патріотичне виховання учнівської молоді, надавати можливість учням самореалізуватися, беручи участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, вікторинах тощо. Головне, щоб учні добровільно брали у них участь, а педагоги сумлінно й цікаво організовували проведення заходів.

Також він закликав скористатись пропозицією ІФТУНГ щодо використання бази університету для проведення різноманітних навчальних уроків та позакласних заходів, а також ширше висвітлювати в ЗМІ хід проведення загальношкільних заходів, рекламуючи свою діяльність.

Ірина Микитюк, методист ІМЦ, під час виступу значну увагу приділила художньо-естетичному та музичному вихованню учнів. Вона ознайомила присутніх з умовами проведення першого загальноміського конкурсу пісень, присвяченого АТО /ООС, який відбуватиметься 16 жовтня 2019 р. на базі Ліцею №23 імені Романа Гурика.