Методичний дайджест   2019-05-09 13:06   382  

Сутність Нової української школи полягає в переході від школи знань до школи компетентностей. Ми уже рік працюємо за концепцією НУШ, він був насиченим та плідним, адже дошкілля - це початкова ланка, підґрунтя для становлення тих базових якостей, які необхідні дитині для вдалого старту в шкільні роки.

На базі ДНЗ № 29 «Кобзарик» 08.05.2019 року практичні психологи закладів дошкільної освіти міста підсумовували проведену роботу з даної теми. Адже психологічна служба сучасного закладу освіти, як ніколи, покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу.

На семінарі-практикумі "Психологічна підготовка дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі за вимогами НУШ" переглянуто заняття з дітьми старшого дошкільного віку "Подорож в країну Лепбук", за основу якого були взяті ігрові та сучасні методи роботи з дітьми: ранкові зустрічі, лепбук, “Шість цеглинок”.

У другому блоці фахівці психологічної служби на практиці застосовували ті знання та навички, які здобули протягом року. А також попрактикувались у виготовленні лепбуків, які є допоміжним способом організації освітнього процесу.

А на завершення було творче завдання малювання на склі "Квіткова арка". Адже розвиток творчого потенціалу особистості — одне із завдань сучасного суспільства.