Методичний дайджест   2020-12-17 16:49   48  

17 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч учасників Школи професійного зростання вчителів-логопедів на тему «Гейміфікація корекційного заняття як засіб підвищення ефективності навчання» у програмі ZOOM.
Провідною діяльністю дітей є гра. Чи варто в основу навчання покласти гру, як зачасто використовувати ігрові прийоми під час заняття, яка різниця між іграми та забавками, що таке ігровий дизайн, які ігрові елементи дозволяють ефективніше впливати на поведінку дітей та рівень засвоєння ними знань – це неповний перелік питань, які виносились на обговорення.
Рефлексія отриманих знань проводилася завдяки проходження теста-опитувальника за посиланням: https://wordwall.net/ru/resource/8404449, який підготувала учитель-логопед Олександра Гудзь.
Значне зацікавлення викликало практичне заняття щодо використання онлайн-програм для створення інтерактивних ігор для роботи зі звуками: https://learningapps.org, https://wordwall.net. Учасники засідання після ознайомлення з алгоритмом створення гри, спробували свої сили у цьому виду діяльності – створити гру як корекційний інструмент.