Методичний дайджест   2019-02-08 11:34   324  

06 лютого 2019 року на базі ЗШ № 25 відбулася педагогічна практика вчителів образотворчого мистецтва для слухачів курсів ОІППО «Формування творчих компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін». У ході семінару педагоги ознайомились з досвідом роботи вчителів образотворчого мистецтва закладу освіти щодо впровадження в практику сучасного уроку інноваційних технологій, формування предметних компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва.

Метою проведення семінару було активізувати роботу педагогів щодо осмислення і більш глибокого вивчення проблеми формування предметних мистецьких та міжпредметних естетичних компетентностей на уроках образотворчого мистецтва, формування у вчителів компетентностей обізнаності та самовираження у сфері мистецтва.

Семінар розпочався з науково-методичного модуля – завідувач лабораторії дисциплін естетичного циклу ОІППО В.Римар ознайомив вчителів із використанням нових методів навчання та виховання з окресленої проблеми. Директор школи С.Якимів презентувала візитку закладу загальної середньої освіти.

Слухачі курсів відвідали майстер-клас учителя образотворчого мистецтва О.Гудзій на тему «Декоративно-вжиткове мистецтво. Гуцульська кераміка» та учителя мистецьких дисциплін  І.Равренчук – «Телебачення: погляд у світ. Ток-шоу зі струнним оркестром «Guattro Corde» (художній керівник А.Приходько).

При підведенні підсумків педагогічної практики вчителі відзначили важливість впровадження сучасних методів та форм роботи, інноваційних методів навчання та практичну значимість їх проведення, використання регіональних особливостей і традицій Прикарпаття під час виконання практичних робіт на уроках предметів художньо-естетичного циклу.