Новини   2021-02-19 11:53   40  

 Сіяти в душах дітей добро, правду, милосердя, плекати найкращі духовні чесноти – саме таким педагогом і духовним наставником є отець Іван Луцишин учитель Католицького ліцею святого Василія Великого.

Щирий, уважний, що завжди бачить себе у дітях, отець Іван взяв участь у міському фаховому конкурсі «Учитель року курсу «Основи християнської етики» - 2021» та здобув звання лауреата. Адже у своєму служінні найбільше покликання відчуває в роботі з молоддю, тому майже одразу після свячень заснував молодіжну спільноту «Дар Божий» на Рогатинщині.

Освіту здобував в Івано-Франківській духовній семінарії ім.священномученика Йосафата та  Університеті Короля Данила.

У 2017 році отець Іван став засновником та духівником спільноти «Українська молодь – Христові» на парафії у с.Радча, на якій здійснює служіння і на даний час.

Виїзні табори, поїздки, реколекції, спортивні ігри, акції милосердя – це той шлях, який, на думку отця Івана, може привести сучасну молодь до Бога.

Упродовж 8 років свого священничого служіння отець був катехитом на 12 парафіях Івано-Франківської Архієпархії, на п’ятьох з них катехизує і досі.

Отець Іван Луцишин - незмінний спікер багатьох формаційних семінарів для педагогів на тему «Покликані до любові та витривалості», підготовлених у співпраці з Комісією у справах освіти та виховання.

Отець Іван - шестиразовий призер та лауреат екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння» у номінації «Проповідь». Саме тому за педагогічну мету обрав собі формування екологічної компетентності учнів, яка є однією із ключових в освітньому процесі, адже екологія природи – це, без сумніву, екологія душі.