Новини   2020-03-23 17:11   103  

Педагоги Ліцею № 16 під час карантину  організовують дистанційний освітній процес, використовуючи платформу МІЙКЛАС,  і мають  на сьогодні значні досягнення. Так, за кілька днів використання даної платформи в загальному активі ліцею було 2200 балів, а  на сьогодні – їх вже 28 203! Більше 26 000 балів заклад здобув за тиждень! Таким чином, Ліцей № 16 посів 65 місце серед шкіл України та друге – серед шкіл Івано-Франківської області! Є шанс увійти в Топ 50 щодо використання платформи МІЙКЛАС! Для цього педагоги працюють дуже інтенсивно, адже таку значну кількість балів заклад здобув лише за один тиждень. І за це велика подяка всім активістам МІЙКЛАС!

 

 

 

 

 

Не відстають навіть наймолодші школярі. У Топ-школи третє місце посіли учні 1-Б класу.

 

 

 

 

 

Сервіс МІЙКЛАС допомагає також проводити перевірочні роботи, тематичні опитування з дисциплін та оцінювати якість засвоєння вивченого матеріалу.

Чи достатньо цього? Мабуть, ні!

Є ще багато питань. Як отримати завдання? Як організувати спілкування на уроках іноземних мов? А виконання практичних та лабораторних робіт? А навчальні ігри для учнів початкової школи?

Отже, відповідаємо.

Дуже важливим для якісної організації освітнього процесу є використання двох і більше мережевих сервісів.

Всі учні школи отримують завдання через електронні щоденники розміщені на сайті Нові знання (всі учні, учителі та батьки мають індивідуальні паролі). Це зручно, перш за все, вчителям, адже вони легко доносять до учнів та батьків теми уроків, домашні завдання та посилання на відео уроки, онлайн-тести тощо. Батьки мають можливість завжди спостерігати за реальними оцінками своєї дитини; дивитися, які домашні завдання були задані школяреві, контролювати їх виконання; завжди поспілкуватися з учителем у цьому сервісі завдяки функції «Чат».

 

 

 

 

 

Учителі початкових класів скористались безкоштовним доступом до всіх завдань за шкільною програмою 1-4 класів на платформі «Розумники». Цікаві інтерактивні вправи, анімовані персонажі, яскраві сюжети із звуковим супроводом – це можливість навчатися самостійно та дистанційно.

 

 

 

 

 

Учителі-предметники проводять онлайн-тестування в реальному часі, використовуючи платформу освітнього проекту «На Урок». Учні виконують завдання в системі. А вчитель у своєму електронному кабінеті спостерігає за результатами, опрацьовує їх та корегує.

 

 

 

 

 

 

 

 

Іноземну мову неможливо вивчити без спілкування. Сьогодні всі діти мають Instagram, його легко використовувати для відео конференцій. Цим користуються учителі іноземних мов.

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочали використання сервісу Classroom. Адміністрація створила для кожного учителя Google-акаунт, через який здійснюється вхід у Classroom та інші додатки.

За допомогою GoogleClassroom учителі надсилають матеріали до лабораторних та практичних робіт та довгострокових завдань,  презентації та теоретичний матеріал з навчальної дисципліни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Будь-які виклики створюють нові можливості.