Методичний дайджест   2021-05-21 11:34   86  

З нагоди відзначення Міжнародного Дня протидії булінгу 20 травня 2021 року для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти міста відбувся тренінг «Булінг як складова домашнього насильства. Формування безпечного освітнього простору». Тренінг проведено за сприяння департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, у співпраці з ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті».
Учасники тренінгу актуалізували свої знання щодо законодавчої бази із запобігання та протидії домашньому насильству, розглянули структуру булінгу, розкрили неформальну сутність понять булінгу та насильства. Практичні психологи та соціальні педагоги опрацювали кейси щодо домашнього насильства та визначили його взаємозв’язок з булінгом в освітньому середовищі. Ділилися досвідом роботи з даної тематики та шукали ресурси для допомоги учасникам булінгу та домашнього насильства.
Дякуємо працівникам ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» за професіоналізм, а також соціальній пекарні «#Хліб.КО» за солодкі подарунки.