Методичний дайджест   2020-09-11 09:08   42  

10.09.2020року відбулася онлайн-студія «Простір освітніх можливостей в умовах дистанційного навчання» для учителів курсу «Основи християнської етики».

Учасники студії обговорили основні питання викладання курсу у 2020-2021 навчальному році, відповідно до методичних рекомендацій МОН, зробивши акцент на особливостях організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину. Визначено сучасні форми онлайн-комунікації, веб-ресурси та інструментарії дистанційного навчання, окреслено траєкторію навчання, враховуючи освітні програми та резолюції круглого столу «Викладання предметів духовно-морального спрямування в Івано-Франківську», що відбувся напередодні.

До активного обговорення долучилися Світлана Сміх, методист ІФОІППО, Галина Гришко, голова комісії освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, Зоряна Подобінська, учитель Ліцею №23 ім.Р.Гурика, та Надія Цюпер, методист ІМЦ.

У ході діалогу підсумовано, що вивчення курсу «Основи християнської етики» в закладах освіти є необхідним та потужним інструментом розвитку духовного потенціалу кожного закладу освіти.