Новини   2019-05-13 12:50   272  

Мама – перше слово. Мама – одна з найдорожчих у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама – та, яка дала життя. Вдячність мамі варто говорити кожен день...

У Івано-Франківській ЗШ № 10 (директор Руслан Куриндаш) проведено свято та  благодійний ярмарок з нагоди Дня Матері.

Радість свята з дітьми розділила уся шкільна родина:  мами, батьки, бабусі, педагоги, які були запрошені в якості гостей-глядачів.

         Дійство відбувалося на шкільному подвір’ї серед травневого буяння зелені, пахощів квітів, небесної блакиті, теплого сонячного проміння.

Веселими піснями та запальними танцями, щирими словами дитячої поваги, побажань та  вдячності   вітали матерів вихованці школи.

Приємне  враження  присутні отримали від організації  благодійного ярмарку. Учні та батьки ретельно готувалися до нього. На столах - різноманітні смаколики, вироби власного виробництва, виставка

«Це свято є близьким і дорогим для нашого народу. В душі кожного українця живе любов до матері в троїстому єднанні: любов до Матері Божої, яка завжди нас охороняє і заступає, любов до рідної матусі, якій  завдячуємо своїм життям, та любов до рідної неньки – України і матінки землі, бо земля свята. Любов до землі, до своєї держави – України починається  з відчуття любові до матері. В усі часи всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, бо мати – це корінь життя, берегиня роду людського. Не дарма в народі кажуть: коли дитя в руках тримає мати, то ангел – охоронець може спати», – зазначила заступник директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

Щира подяка всім,  хто був причетний до організації та проведення свята.