Новини   2020-02-06 15:03   175  

У Центрі освітніх інновацій вперше відбувся ARDUINO-ФЕСТ, в якому взяли участь відвідувачі гуртків з робототехніки, здобувачі освіти міста, педагоги та батьки.

Олександр Аронець, автор навчальної програми для гурткової роботи з ARDUINO, та учасники гуртка з робототехніки продемонстрували всім присутнім, як можна конструювати різні цікаві електронні пристрої. Зокрема, завдяки вмінням гуртківців засяяла запрограмована гірлянда, сконструйовані роботи обійшли перешкоди, рухалися по лінії тощо.

Керівники гуртків з робототехніки-ARDUINO Олександр Аронець, Максим Тимчишин та Ольга Тичковська допомогли всім охочим спробувати сконструювати роботів, що керуються смартфонами, та організували чимало цікавих конкурсів для всіх присутніх.

Ґрунтовні знання та вміння з робототехніки продемонстрували гуртківці ЦОІ, учні зі шкіл ЗШ № 3, СШ № 11 та ЗШ № 21, взявши активну участь в різноманітних конкурсах.

Переможців у всіх номінаціях нагороджено подарунками, які підготував Олексій Трелевський, співавтор проекту «Навчимо 1000 дітей ARDUINO-роботехніці у закладах освіти».

Школярі міста, гуртківці, педагоги та всі присутні отримали неймовірні враження та позитивні емоції від ARDUINO-ФЕСТу!