Методичний дайджест   2020-10-12 15:47   25  

Відбулась Школа компетентного педагога учителів початкових класів «Нова українська школа: сучасні реалії та виклики сьогодення».

Найбільше запитань у педагогів виникло стосовно проведення рівневого оцінювання учнів у 3–4 класах та ведення шкільного журналу в початковій школі. Методист Інформаційно-методичного центру Зоряна Галас надала консультацію відповідно до Наказів МОН від 16 вересня 2020 року № 1146 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи», від 02.09.2020 року № 1096 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової Української школи» та роз’яснень Міністерство освіти і науки розміщених на сайті МОН https://mon.gov.ua .

Тренер НУШ, учитель початкових класів Ліцею № 23 ім.Р.Гурика Ольга Новицька розповіла, як можна організувати навчання в НУШ в умовах соціального дистанціювання та поділилася практичними вправами, які можна використати в освітньому процесі.