Новини   2019-04-15 17:05   22  

  1. Волейбол

11-13.04.2019р. у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд І ліги сезону 2018-2019рр. Волейбольна команда «КФВ-ДЮСШ-2» м. Івано-Франківська стала бронзовими призерами Чемпіонату України.

Краща ліберо визнана – Вікторія Петрів («КФВ-ДЮСШ №2»)

Одна з кращих догравальниць – Марта ФЕДИК («КФВ-ДЮСШ №2»)

Любов Кеніз –  вихованка ДЮСШ-2  виступала у складі ЗбірноїУкраїни U-14!!!

Результати:

І місце – ВК «Легенда» м. Києва,

ІІ місце – «Аланта-ДНУ» м. Дніпра,

ІІІ місце – «КФВ-ДЮСШ-2» м. Івано-Франківська.

 

 

  1. Баскетбол

 

13-14 квітня 2019р. у спортивній залі ЗШ № 25 відбувся традиційний турнір з баскетболу пам’яті тренера-викладача ДЮСШ №2 Юрія Міщенка серед юнаків 2006-2007 р.н.

Перемогу здобули юні баскетболісти команди ДЮСШ № 2 м. Івано-Франківська, срібними призерами стали вихованці Богородчанської ДЮСШ, а бронзу вибороли гравці Калуської ДЮСШ.

Переможці та призери змагань отримали заслужені нагороди та солодкі подарунки.

 

  1. Плавання

13-14 квітня 2019р. у м. Ужгороді відбувся відкритий турнір з плавання «Кубок Олімпійських Чемпіонів».  250 юних плавців з Борисполя, Чернівців, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Ужгорода змагалися у регіональному дитячому турнірі з плавання «Кубок Олімпійських Чемпіонів –  2019".

Команда ДЮСШ-2 успішно виступила на цьому турнірі:

ІІІ місце – Громико Євгенія,  

ІІІ місце – Українець Матвій,  

І місце, ІІ місце –  Іванський Матвій,

ІІ місце, ІІ місце, ІІ місце –  Тимчишин Наталія.

 

  1. Регбі

13-14.04. 2019р. у  м. Івано-Франківську стартували змагання з регбі «Кубок Івано-Франківська».

За перемогу змагалися 30 команд з України (Київська область, Одеса, Львів, Рівне, Хмельницький та інші), а також гості з Литви.

Підсумки Кубка Івано-Франківська з регбі:

 

Юнаки 2008-2010 р.н.
1. 
"ДЮСШ-2-Станиславів" 

Івано-Франківськ
2
"Гарт" Дмитрівка
3. "Таурас" Каунас, Литва
 
4. "Лідерс" Одеса
5. ЗШ №19 Ів.-Франківськ
6. ЗШ №26 Ів.-Франківськ
7. ЗШ №25 Ів.-Франківськ

 

Юнаки 2007-2008 р. н.
1. "Буревісник" Хмельницький
2. "Таурас" Каунас, Литва
3. "ДЮСШ-2-Станиславів" Ів.-Франківськ

4. ДЮСШ-4 Рівне
5. "Гарт" Дмитрівка
6. ДЮСШ-1 Хмельницький
7. "Лідерс" Одеса
8. "Терен" Тернопіль

 

Дівчата 2003-2004 р.н.
1. Збірна Одеси
2. Збірна Київської обл.
3. "ДЮСШ-2-Галка" Ів.-Франківськ

4. Колочава

 

 

 

Юнаки 2005-2006 р. н.
1. "Буревісник" Хмельницький
2. "ДЮСШ-2-Станиславів" Івано-Франківськ
3. "Таурас" Каунас, Литва
4. "КІВС" Львів
5. ОДЮСШ Львів

 

Юнаки 2004-2005 р. н.
1. "Гарт-ДЮСШ Ірпінь" Київська обл.
2. "Таурас" Каунас, Литва
3. "ДЮСШ-2-Станиславів" Івано-Франківськ

4. ДЮСШ-2 Ів.-Франківськ