Методичний дайджест   2019-03-01 15:57   78  

Є дві речі, які мають дати батьки дітям: коріння і крила

Йоган  Гете

 

28.02.2019 р. на базі ЗШ № 10 відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО на тему «Вплив батьківського виховання на формування особистості дитини».

    Фахівці психологічної служби  школи спільно з учасниками   обговорювали проблему впливу батьківського виховання на формування особистості школяра. Зокрема, в теоретичному модулі розглядали  стилі батьківського виховання та їх значення для гармонійного розвитку дитини. Молоді фахівці психологічної служби досліджували вплив моделей батьківського виховання на формування особистості дитини. З'ясували позитивні та негативні аспекти конкретних стилів виховання.  Під час проведення практичного модуля учасники тренінгу «Усвідомлене батьківство» використовували арттерапевтичні техніки (колаж, метафоричні карти) та тілесноорієнтовані вправи,  які  сприяли усвідомленню дитячо-батьківських відносин. 

Захід пройшов цікаво, пізнавально, у дружній і творчій атмосфері. Кожен з присутніх  учасників почерпнув потрібну для себе інформацію, яку зможе використати в професійній діяльності.