Методичний дайджест   2019-02-07 16:20   113  

06.02.2019р. на базі ЗШ № 10 відбулася методична студія соціальних педагогів ЗЗСО на тему "Любов та покарання. Вплив батьківських емоцій на становлення особистості". Модераторами виступили методист ЦППСР О. Сухоребська та соціальний педагог ЗШ № 10 Т.Коніщук. До обговорення важливих практичних питань долучилась секретар міської ради О.Савчук.

У студії взяли участь запрошені фахівці, які розглянули дану проблему з різних точок зору. Священник І. Тузик розповів про роль сім'ї у вихованні дитини. Шкільний офіцер поліції Т.Кульпа ознайомила про відповідальність за вчинення домашнього насильства. Волонтер благодійної організації АСЕТ М.Дмитраш розповів про п'ять мов любові, які так важливі у вихованні.

Ведуча психологічних груп присвячених гармонізації дитячо-батьківських стосунків В. Кузіцька торкнулася питання емоційної сфери дитини у контексті дитячо-батьківських відносин.

Фахівці спільно з учасниками обговорили питання впливу батьківських емоцій на розвиток дитини. Розглядали тему насильства у сімейному середовищі. З'ясували чи допустиме покарання у виховному процесі, а також те, які емоції не варто проявляти на очах у дітей і до чого це може призвести.