Новини   2019-06-06 09:23   120  

 

4 червня 2019 року на дитячому майданчику у затишному дворі за адресою вул. Миколайчука, 8,10,12 відбулося родинне свято «Привіт, літо!», яке організував міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за сприяння міського голови Руслан Марцінків та секретаря міської ради Оксана Савчук.

На свято завітали міський голови Руслан Марцінків та секретар міської ради Оксана Савчук, які звернулися з привітальним словом до дітей та мешканців мікрорайону.

Пісенні вітання дарували глядачам вихованки вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан) Юлія Плисюк, Олеся Зубер та Андріяна Салижин.

Глядачі гучно аплодували учасницям танцювальної студії «DSS» (керівник Вікторія Семенюк, тренер-хореограф Богдана Коритан) з дитячо-юнацького клубу «Оріон», які виконали запальні танцювальні композиції в стилі хіп-хоп. Із цікавістю діти брали участь у рухливих іграх з парашутами, м’ячами та флешмобах, які проводили ігромайстри Анастасія Прунько та Марта Барило, вихованки гуртка молодіжний клуб «Happy team» (керівник Діана Прунько).

На завершення всі учасники свята отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

Ведучими свята були Софія Облещук та Анастасія Павлюк.