Методичний дайджест   2019-03-06 15:46   90  

Дошкільний вік – найважливіший період формування особистості і міжособистісних відносин. Саме в цей період закладаються і формуються властивості особистості, що впливають на її соціалізацію. Розвиток соціального інтелекту сприяє адаптації дитини до школи, успішності включення в нове, більш складне, соціальне середовище. Соціальний інтелект дошкільнят має певну структуру, що включає в себе комунікативно-особистісний компонент, психологічні характеристики самосвідомості та особливості соціальної перцепції, що є важливим для майбутнього учня в умовах НУШ.

6 березня 2019 року на базі ДНЗ №34 «Незабудка» відбувся практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти міста на тему «Формування соціального інтелекту як чинника успішної соціалізації особистості дитини старшого дошкільного віку».

Учасники практикуму виконували цікаві індивідуальні, групові, творчі завдання на самопізнання і пізнання себе у взаємодії з іншими, вправлялися у вибудовуванні власних кордонів у процесі спілкування, застосуванні балансної моделі для відчуття власної гармонії як одної з складових успішності взаємодії.