Новини   2019-03-15 10:35   166  

14 березня 2019 року на базі спеціалізованої школи №5 для керівників закладів загальної середньої освіти відбулася презентація прикладних програм засобів сучасних комп’ютерних технологій, інформаційних систем для шкіл литовським підприємством УАБ «НЕВДА».

УАБ «НЕВДА» створила інформаційну систему для шкіл, якою користується близько 80% вчителів Литовської Республіки. Це середовище, в якому учні, батьки та вчителі можуть легко отримувати та ділитися інформацією щодо виховання дітей та процесів, які відбуваються у школі. Система дає змогу усім учасникам навчального процесу спілкуватися та брати участь у житті класу та школи.

Пропозицією компанії для галузі освіти України є впровадження в освітній процес програми «Моя школа», яка надає належну інформацію в режимі реального часу про успіхи у навчанні вихованців закладу освіти.

Варто зазначити, що впровадження електронного документообігу у закладах освіти є актуальним питанням в часі теперішньому та активно вивчається міською владою Івано-Франківська та Департаментом освіти та науки