Методичний дайджест   2019-04-22 18:16   189  

На базі ЗШ № 16 (директор М. Івануляк) 18 квітня 2019р. проведено ІІ загальноміський конкурс читців сучасної української поезії серед учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Захід проведено з метою популяризації творчості письменників сучасності, виявлення обдарованої молоді, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення.
Почесними гостями свята стали авторка дитячих казок Віталія Савченко та місцева поетеса Олеся Овчар. 
Віталія Савченко провела з учасниками майстер-клас з написання казок. А Олеся Овчар в цей час коментувала виступи учасників, що дало можливість учням почути професійний відгук про свій виступ.
Вітаємо переможців:

Номінація «Авторська поезія»

І місце – Шкабрій Ангеліна, учениця 4 класу ЗШ №10.

ІІ місце – Сидорів Марта, учениця 3 класу ПШ «Пасічнянська»; Попик Ліана, учениця 4 класу ЗШ №9.

Номінація «Акторська майстерність»

І місце – Костів Дарина, учениця 2 класу Католицької ЗШ І ступеня.

ІІ місце – Заборник Софія, учениця 4 класу ЗШЛ №23;
Лятишевська Соломія, учениця 1 класу СШ №1;
Гайдаш Дарія, учениця 4 класу ЗШ №12;
Тафійчук Софія, учениця 2 класу ЗШ №25.

ІІІ місце – Кліщ Софія, учениця 3 класу Угорницької ЗШ;
Криворучко Софія, учениця 4 класу ЗШ №17;
Микула Александра, учениця 3 класу ЗШ №18;

Номінація «Майстер декламації»

І місце – Зваричук Валентин, учень 4 класу ЗШ №7;

ІІ місце – Буртник Анастасія, учениця 4 класу «Школа-гімназія №3»;
Шашко Анастасія, учениця 3 класу ЗШ №6;
Гринів Єлизавета, учениця 4 класу ЗШ №19;
Шеленко Ілона, учениця 4 класу ЗШ №21;
Матковський Ігор, учень 2 класу ЗШ №26.

ІІІ місце – Димид Яна, учениця 4 класу ЗШ №3;
Гуменяк Вероніка, учениця 2 класу ЗШ №4;
Грицишин Марія, учениця 3 класу ЗШ №8;
Луцька Соломія, учениця 3 класу СШ №11;
Дарій Катерина, учениця 2 класу ЗШ №13;
Романчук Вікторія, учениця 3 класу ЗШ №15;
Петриків Діана, учениця 4 класу ЗШ №16;
Ботюк Вероніка, учениця 4 класу ЗШ №22;
Остап’як Олег, учениця 3 класу ЗШ №24;
Баранович Вікторія, учениця 4 класу ЗШ №28;
Соколан Яна, учениця 4 класу Вовчинецької ЗШ;
Євенко Захар, учень 2 класу Крихівецької ЗШ;
Ненич Марія, учениця 4 класу Микитинецької ЗШ;
Жилюк Володимир, учень 2 класу Хриплинської ЗШ;
Зіняк Ольга, учениця 3 класу ЗШС №3;
Гайдабура Анна, учениця 4 класу ПШ ім.С.Русової.