Новини   2019-07-08 16:37   72  

З 1 липня 2019 року протягом тижня десять учнів (переможців Всеукраїнських, обласних експедицій та конкурсів учнівської молоді) із закладів загальної середньої та позашкільної освіти нагороджено безкоштовним відпочинком на Ворохтянській дитячій турбазі « Говерла». Серед них : Терефенко Юлія (ПМЛ),Івасечко Михайло , Бордюк Ольга ( ЗШ №6), Личагіна Лідія (МАНУМ ),Остап′юк Орися , Кіндрацький Едуард Фрейда Віра ( ЗШ №28), Підгірняк Руслан (ВПУ №21).

Чудова турбаза «Говерла», що знаходиться в тіні величної г. Мазури за 200м від залізничної станції м.Ворохта. Ви точно не пропустите її, адже «Говерла» - це дерев’яний будиночок, прикрашений квітами різноманітних кольорів. Усередині застелений килимами, що додає домашньої атмосфери.

Для проведення культурно-масових заходів з дітьми є приміщення та спортивний майданчик. За 500 м. від бази працює підйомник (довжина 2,5 км).Екскурсійна програма включає оглядову пішохідну екскурсію по селищу з відвідуванням трампліну та катання на підвісній канатній дорозі. Для відпочиваючих проводились одноденні походи на вершини гір Магури, Говерли та присілок П’ятихатки.

Відповідно до програми зльоту було проведено конкурси: «Візитка команди»; туристсько-краєзнавча вікторина; захист пошуково-дослідницьких робіт «Забави та ігри в звичаях та обрядах», проходження туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту та робота творчих майстерень за гуманітарним та природничим напрямами туристсько-краєзнавчих досліджень.

Незабутньою була поїздка на канатній дорозі, катання на літніх дерев’яних санчатах, краєзнавча командна вікторина, неперевершена поїздка на квадроциклах Ворохтою, сходження на г. Магуру, різноманітні екскурсії, вечірня ватра, співання українських народних пісень, плетення вінків та пускання їх на воду. Запам′ятались юним туристам вечірні дискотеки, КВН-и і ще багато іншого!

Учасниця туристично- краєзнавчого зльоту Лідія Личагіна, вихованка МАНУМ, зазначала: «За можливість перебувати в таборі хочемо подякувати центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано- Франківської обласної державної адміністрації ( директорМ.Косило). Щира подяка також директору турбази «Говерла» Михайлу Броніславовичу, за чудовий настрій, а працівникам закладу за ресторанну чудову їжу. Дякуємо!!! Цей табір був надзвичайним. Ми ніколи не забудемо тебе, Ворохто».