Методичний дайджест   2019-04-12 09:06   169  

 11 квітня 2019 року на базі Крихівецької ЗШ (директор С.Каспрук) відбулася риторична крафтмедитація «Тіло слова», яку провела вчитель української мови та літератури Святомира Возняк для педагогів-словесників міста.

З метою обміну досвідом, удосконалення творчих уявлень та здібностей, формування креативного підходу до викладання навчальних дисциплін, розвитку естетичних уподобань і смаків Святомира Василівна використала інноваційні прийоми щодо аналізу риторичних здібностей педагогів. Учителі-словесники занурилися в атмосферу емоційного сприйняття та художньої довершеності, створюючи своє, неповторне «тіло» слова на крафтовому папері.

Особливо зачарувала присутніх ораторська майстерність Святомири. Учитель наголосила на поєднанні теоретичного та практичного підходів до створення вдалого виступу. Використовуючи різноманітні засоби (перлинки, пісок, кавові зернята, клаптики тканини, шкіри, мох, пір’їнки), педагоги збагатили своє уявлення про досконалість мовленнєвих навичок, художнє вираження думки та неординарність у пошуку емоційно-ціннісного навантаження слова.

Такі заходи надихають педагогів до самовдосконалення, готовності розкриватися та працювати по-новому, що сприяє підвищенню мотивації в умовах Нової української школи.