Методичний дайджест   2019-02-01 11:20   147  

30.01.2019 року відбулось чергове засідання інтервізійної групи соціальних педагогів на тему «Конструктивне спілкування – запорука успіху».

Уміння ефективно спілкуватися  - один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя.

Комунікативна компетентність  учнів  є надійним фундаментом  здорових, міжособистісних стосунків, профілактики конфліктів  та булінгу  в учнівському середовищі.

Соціальний педагог Української гімназії №1 та Микитинецької ЗШ  Дворська О.М. представила  для учасників інтервізійної групи  вправи для налагодження  ефективної взаємодії  та конструктивного спілкування   у класі, які можна використати у роботі з учнями різного віку для проведення просвітницько-профілактичної роботи: гра «Картонні вежі» для учнів 5-7 класів, вправа «Бродячі артисти» для учнів 8-10 класів, вправа «Історія із фотографії» для учнів 7-9 класів,  гра « Перейти чи поступитись» для учнів 4-7 класів.

Учасники інтервізійної  групи проявили свої творчі здібності та продемонструвати власні ефективні прийоми у спілкуванні,  отримали нові ідеї для проведення роботи щодо формування в учнів навичок конструктивного спілкування.