Методичний дайджест   2019-01-31 12:44   184  

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 29 січня 2019 року на базі ЗДО №1 «Калинонька» (завідувач Т. Голей) відбулося тренінгове заняття з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти з проблеми “Новий учитель Нової української школи”.

Методисти ІМЦ активно впроваджують ідеї реформи Нової  української школи на тренінгових заняттях, на яких розглядається нова роль педагога – не єдиного наставника та джерела знань, а коуча, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

Учасники заходу розглядали нові форми навчання педагогів відповідно до державних вимог та вчилися приймати нестандартні управлінські рішення. Міні-лекцію з активним обговоренням провела М.Баран, вихователь-методист ЗДО № 1.

Тренінгове заняття продовжила П. Лаврів, методист ІМЦ. У структурі тренінгу використала інтерактивні методи навчання: інформаційне повідомлення, роботу в групах, рольові ігри та вправи. Учасники набули впевненості у своїх силах під час практичних дій, закріпили засвоєний матеріал та переконались, що інтерактивні методи дозволяють реалізувати ідею співпраці, педагогіки партнерства для ефективного вирішення освітніх завдань.