Методичний дайджест   2019-03-01 19:21   156  

Яким  має бути  вчитель?   «Розумним і здатним зрозуміти, сучасним, харизматичним, справедливим»,- обов’язково скажуть учні.

«Має любити дітей, бути ерудованим, вимогливим», – доповнять батьки.

Можна доповнити цей список якостей наступним: вчитель має бути професіоналом, патріотом, гуманістом і альтруїстом,  який  володіє високою професійною компетентністю.Отже сучасний учитель – це не тільки предметник, а й знавець дитячих душ, вихователь.

Без умінь ХХІ століття ми просто не уявляємо повноцінного життя, доступу до абсолютно нового інструменту для саморозвитку.   

Сьогодні важливо розуміти, що вчитися треба протягом усього життя.  Саме тому 01.03.2019р. на базі ЗШ №28 ( директор В.Підручний) відбулась ІМЦstudio для вчителів суспільствознавчих дисциплін «Новий учитель Нової української школи». За допомогою тренінгових вправ педагоги розвивали   уміння критично мислити, швидко адаптуватися до нових умов, реагувати на виклики, уміння працювати в команді та ефективно спілкуватися, уміння приймати думку іншого. Нові ідеї  НУШ , якими б цінними вони не були, вимагають глибокого розуміння, розвитку вмінь і прагнення  втілювати їх у життя.

Тож, шановні вчителі, крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє держави.

ІМЦstudio провела методист  ІМЦ Леся Руда.