Новини   2019-07-09 15:29   60  

 

На базі закладів освіти міста проводиться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для учасників з 4-х областей: Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської та Івано-Франківської. За період з 26 червня відбулися тестування з математики, німецької, французької та англійської мов, української мови, фізики та історії, у яких взяли участь 183 особи із 232 зареєстрованих (79%). У додатковій сесії беруть участь ті, хто з поважних причин не зміг бути присутнім на основній сесії ЗНО. Для них забезпечується в повному обсязі надання послуг залучених осіб, медичної допомоги, охорони та  спецзв’язку.  З біології додаткова сесія проходитиме 9 липня, з географії – 10 липня, а  з хімії – 11 липня. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які складали тести під час додаткової сесії, буде здійснено до 18 липня 2019 року.

Одночасно з додатковою сесією відбулися і вступні іспити до магістратури  закладів вищої освіти, які ось уже третій рік поспіль проходять у формі ЗНО. Для вступу на здобуття ступеня магістра за спеціальностями  «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань  «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки»,  «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Так 2 липня в єдиному вступному іспиті з іноземних мов, яке тривало 60 хвилин, взяли участь 1343 особи, що становить 86 % від загальної кількості зареєстрованих. У двох учасників було вилучено мобільні телефони та припинено проходження тестування. Єдине вступне фахове випробування, що передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей тривалістю 200 хвилин, складали 4 липня майбутні магістри за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право». У ньому взяли участь 460 осіб, що становить 83% від загальної кількості зареєстрованих.