Новини   2019-06-05 15:00   196  

Відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни у позаміському закладі оздоровлення ПЗОВ "Табір Лімниця".

До дітей завітали заступник директора Департаменту освіти та науки Olga Kutsa, головний спеціаліст І.Валько, методист ІМЦ Alina Skakalska та директор комп’ютерного центру Анжела Куціль.

Побажав дітям доброго відпочинку Сергій Бандура, директор табору: «Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття і пізнання. За наступні три тижні ви знайдете нових друзів, відкриєте новий етап літніх канікул. Щиро вітаємо вас із початком відпочинку у таборі «Лімниця»!»

Не обійшлося і без подарунків. Ігор Валько, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, привітав дітей та гостей, передав вітання працівникам та вихованцям закладу від міського голови Р.Марцінківа та директора Департаменту освіти та науки І.Максимчука.

Цьогоріч 35 дітей пільгових категорій з числа обдарованих міста Івано-Франківська відпочивають у ПЗОВ «Лімниця» за кошти місцевого бюджету.
Співи, танці, забави, рухливі ігри, плавання в найчистішій річці Європи, чисте повітря та ще багато чого цікавого чекає на юних відпочивальників у таборі.